Contact VDAB

VDAB Oost-Vlaanderen |VAC | Koningin Maria Hendrikaplein 70 bus 63 | 9000 Gent

Ann De Troch
Organisatie en Ondersteuning
ann.detroch@vdab.be
GSM: 0497 51 90 33


VDAB CC Wondelgem | Industrieweg 50 | 9032 Wondelgem

Wim Coysman
Teamleider Industrie (metaal – elektronica – procestechnieken)
wim.coysman@vdab.be
TEL: 09 2541170
GSM: 0499 541713

Hilde Cogen
Teamleider hout – bouw – garage/carrosserie
hilde.cogen@vdab.be
TEL: 09 2541180
GSM: 0477 990025

Peter Achtergaele
Teamleider business support, retail en ICT (winkelverkoop)
peter.achtergaele@vdab.be
TEL: 09 2541150
GSM: 0472 187421

Guy Piro
Teamleider mobiele opleidingen (schoonmaaktechnieken)
guy.piro@vdab.be
GSM: 0498 620804

VDAB CC Gent-Zeehaven | Mai Zetterlingstraat 70 Bus M | 9042 Desteldonk

Erika De Geest
Teamleider transport en logistiek (heftruck – magazijn)
erika.degeest@vdab.be
TEL: 09 2509152
GSM: 0472 190798

VDAB CC Sint-Niklaas | Baron Dhanisstraat 40-44 | 9100 Sint-Niklaas

Kris Vandorsselaere
Teamleider industrie (pijpfitten - flensmonteren)
kris.vandorsselaere@vdab.be
TEL: 03 780 64 50
GSM: 0473 66 88 47

Guy Piro
Teamleider schoonmaaktechnieken
guy.piro@vdab.be
GSM: 0498 62 08 04

VDAB CC Temse | schoenstraat 26 | 9140 Temse

Hubert Van de Vijver
Teamleider transport en logistiek (heftruck)
hubert.vandevijver@vdab.be
TEL: 03 771 91 21
GSM: 0473 31 38 02

VDAB CC Hamme | Meulenbroekstraat 2 | 9220 Hamme

Herwig Spitaels
Teamleider hout – bouw
herwig.spitaels@vdab.be
TEL: 052 49 90 02

Patrick Decolvenaer

Duurzaam bouwen
patrick.decolvenaer@vdab.be
TEL: 052 49 90 02

VDAB CC Aalst | Tragel 55 | 9300 Aalst
VDAB CC | Leenstraat 24 | 9620 Zottegem

Anita Wauters
Teamleider hout-bouw
anita.wauters@vdab.be
TEL: 053 768771
GSM: 0497 356514 

VDAB CC Oudenaarde | Koestraat 80 | 9700 Oudenaarde

Wim Duhamel
Teamleider industrie (productietechnieken confectie)
wim.duhamel@vdab.be
TEL: 055 33 95 50
GSM: 0470 19 09 15